petek, 16. februar 2007

Moja mala miška

Rada te imam!


Zadnje dni poslušam o samih tragedijah...in se zavem, kako zelo imam rada mojo malo deklico, njen jok, nasmeh, nagajiv pogled, iskrice v očeh... Uživam ko gledam kako raste, se uči, raziskuje in vedno znova pride k meni in reče: "Mamca glej!!!" in s ponosom pokaže novo odkritje.


Neja...vedi, da si naše malo sonce, bodi vedno zdrava in vesela in nas imej rada!!!


Ni komentarjev: