Moja mala miška
Rada te imam!
Zadnje dni poslušam o samih tragedijah...in se zavem, kako zelo imam rada mojo malo deklico, njen jok, nasmeh, nagajiv pogled, iskrice v očeh... Uživam ko gledam kako raste, se uči, raziskuje in vedno znova pride k meni in reče: "Mamca glej!!!" in s ponosom pokaže novo odkritje.
Neja...vedi, da si naše malo sonce, bodi vedno zdrava in vesela in nas imej rada!!!


Ni komentarjev:
Objavite komentar