sreda, 21. februar 2007

Pustovanje

Na pustni torek sta mami in ati pohitela iz službe in pobrala malo princesko pri babici. Želeli smo si ogledati Nodija, ki je obiskal pakija. Ker je tam bila neznosna gneča, smo se odpravili še v center mesta, kjer je bila gneča tudi velika, ampak prostor je bil večji in je bilo več zraka.

Mamica se je letos našemila v bonbon, Neja pa je bila vesela princeska.

V centru mesta smo opazovali maškare in se sprehodili. Neja je najbolj uživala ob kipu svobode, ki ga je obrožila kar nekajkrat in se skrivala v njem.

Ni komentarjev: