petek, 1. februar 2008

Blog se seli

Zaradi večje funkcionalnosti se bo blog Nejina družinica preselil na nov naslov.

Po novem nas najdete na:

4 komentarji:

Tine pravi ...

Zelo simpatično! :)

N in N pravi ...

O, hvala :) Sem ugotovila (in tudi uspešno izvršila), da se da celoten blog, torej vsi posti in komentarji, prenesti na wordpress. To pomeni, da lahko tegale zbrišem in imam vse tam :)

Tine pravi ...

Z brisanjem bodi previdna!! Slike, ki sodijo k starim objavam, se še vedno nahajajo na blogerju.

N in N pravi ...

O... hvala. Potem pa ga ne bom zbrisala, ampak samo zaklenila :)