Zelo simpatično! :)
O, hvala :) Sem ugotovila (in tudi uspešno izvršila), da se da celoten blog, torej vsi posti in komentarji, prenesti na wordpress. To pomeni, da lahko tegale zbrišem in imam vse tam :)
Z brisanjem bodi previdna!! Slike, ki sodijo k starim objavam, se še vedno nahajajo na blogerju.
O... hvala. Potem pa ga ne bom zbrisala, ampak samo zaklenila :)
Objavite komentar
4 komentarji:
Zelo simpatično! :)
O, hvala :) Sem ugotovila (in tudi uspešno izvršila), da se da celoten blog, torej vsi posti in komentarji, prenesti na wordpress. To pomeni, da lahko tegale zbrišem in imam vse tam :)
Z brisanjem bodi previdna!! Slike, ki sodijo k starim objavam, se še vedno nahajajo na blogerju.
O... hvala. Potem pa ga ne bom zbrisala, ampak samo zaklenila :)
Objavite komentar