torek, 29. januar 2008

Telovadba in ritual po njej

Ob ponedeljkih Neja še vedno hodi na telovadbo. Seveda z mamico in babico. In še vedno zelo uživa.

muving

Po telovadbi je seveda obvezen odhod v šoping center, kjer je najprej na vrsti motor, potem pizza, kokice in ogled bowlinga.


bikerca


3 komentarji:

Freycha pravi ...

ja, je treba prej pokuriti, kar potem nadoknadite hehehe

Se malo hecam, ne me preveč resno jemati..... je pa fajn, da malo miga!

btw fajn te je bilo danes srečati v trgovini.

N in N pravi ...

Ja, da bi še mamica malo pokurila, bi bilo fajn :)

Sva se prav lepo srečali :) Sem mislila, da veš, da sva skor sosedi. No, drugič si morava še čas za kafe vzet, da ne bova čvekali na parkirišču :)

Freycha pravi ...

deal..... sem takoj za!!

kar se pa sosedstva tiče sem pa vedela, da si blizu, a ker si imena sosednjih vasi šele memoriram, nisem vedela kje to točno je. Ob srečanju sem pa že vedela hehehe