Kolo
No...naša slinavka se je poslovila (hvala Bogu). Neja spet normalno je... še več kot po navadi... ampak verjetno mora "not spravit" cel teden lakote.
Sicer smo se zdaj ubadali še z njenim ne-kakanjem, ampak mislim, da se bo stanje hitro popravilo. Sej se mora! Čez en teden gremo že na morje!!!
Pa poglejmo kaj Neja počne zadnje čase. Pri babici boka ima kolo. Tam se seveda vedno, ko pride na obisk, hoče voziti. Najbolje ji gre na hodniku, kjer so tla gladka, več težav pa je imela na asfaltu pred blokom. Ampak po nekaj poskusih zdaj OBVLADA svoje kolo in ga šiba naokoli, kot da vozi že par let.
In tako smo se zadnjič skupaj z babico odpravili proti avtu, da bi šli domov. Neja pa obožuje luknje v asfaltu in je tudi s kolesom poskusila zapeljati v eno. Seveda se je poskus končal na tleh... ampak padec je bil kaskaderski :)) Nobene poškodbe, nobenega joka... he he
Nekaj metrov naprej pa je padla še babica... Hotela je ujeti Nejo na kolesu, pa je še sama stopila v luknjo in jo je malce vrglo. Ampak ni bilo nič hujšega, ker se je tudi kaskadersko ujela.. No, zdaj vemo po kom ima Neja te veščine.
V glavnem... Neja si je to kar zapomnila in mi potem še 100x povedala, kaj se je zgodilo.
Aja... vrzite oko še na Nejino desno zapestje... Ha?
Frajerska ura z muco Maco, ki sva jo dobili v kompletu s knjigo Maček Muri... Asica.


1 komentar:
Neja! Pazi na luknje in promet! :) Varno vožnjo ti želimo.
Objavite komentar