torek, 19. junij 2007

Počasi gremo na morje

Še malo... Pakiranje je že v teku. Zdaj tekamo od trgovine do trgovine, da nakupimo še vse potrebno. In v lekarno vsak dan, seveda. Vsak dan znova si mami izmisli kakšno zdravilo, ki ga še nujno potrebujemo in brez katerega ne moremo nikamor.

Včeraj pa je mami v Hervisu videla superistične cokle za Nejo :))) Ko jih je videla pred časom, so ji bili res GRDI, ampak zdaj se ji zdijo super in po pričevanjih so baje tudi ultra udobni.

Takšni:

Počasi pa mami pripravljat tudi seznam stvari za zraven... Da kaj ne pozabimo... V nekaj stvareh se bo razlikoval od lanskega. Predvsem zato, ker Nejči ne nosi več bodijev, ampak je že velika punca in nosi spodnje hlačke in majčke :)))

Pa namesti prenosnika imamo letos moderen prenosni DVD player, da lahko Neja že po poti gleda risanke... Mami pa vseeno upa, da bo večino poti prespala.

Ni komentarjev: