torek, 19. junij 2007

Pa še nekaj novih...

Zabeležeti je treba še najnovejše Nejine besede. No... zdaj so že lepi stavki, večinoma tudi sklon in število ter osebo lepo poveže.

Najbolj prisrčno pa je, ko sliši koga, ki poje in reče: "Mami, do peje?"

Pa še, ko se hoče igrat z igračko, kjer s kladivom zabija "žeblje" in reče: "Ki je ona ko tocem?"

Ali pa: "ona ko isem, ona ko balvam..."

Ni komentarjev: