Skoraj konec
Naša slinavka se počasi poslavlja...Upam, da za vedno ali da se vsaj čimmanj krat ponovi.
V torek sva bili z Nejo še pri najinem zdravniku, ki ji je predpisal še tabletke Virolex. Pojesti mora pol tabletke vsakih 6 ur, vsaj 5 dni. Mazanje z mazilom ni več potrebno (hvala bogu, ker to je bilo največje mučenje vseh časov in si niti jaz niti Neja tega ne želiva več početi....NIKDAR!).
Stanje se je že po enem dnevu jemanja tabletk veliko izboljšalo. Včeraj zvečer je celo pojedla malo korneta in nekaj koščkov kruha s klobaso in majonezo. Po sedmih dneh je bila to prva konkretna hrana.
Kar tako naprej Nejči!!!


4 komentarji:
Ne, da naj se čimmanj-krat ponovi. Tudi čimmanj je veliko za tako nadležno bolezen. Predvsem Neji želimo, da se ji to NIKOLI-krat več ne ponovi! In še kako ji privoščimo kmalu eno ta-boljšo pizzo. Danes gremo na pokušino k Moji pizzi na Zrkovski. Lahko poročamo kako bo, menda so fajn. ;) Lp, Tine & fam.
Mmmm...poročajte ja. Mi se že ful dolgo spravljamo tja, ker je baje ful fino.
V bistvu vas vabimo, da se kar tam srečamo, če vam je prav. Vabilo sledi po e-pošti. :)
Seveda...z veseljem.
Objavite komentar