Telovadiva
Ob ponedeljkih ob 17.00 bova z Nejo hodili na telovadbo. Pri Športnem društvu Studenci sem našla ponudbo za telovadbo otrok s starši. In zdaj skupaj hodiva telovadit.
Včeraj sva bili prvič in moram reči, da sva obe zelo navdušeni. Ne vem pa, katera bolj :))
V glavnem vadba poteka na osnovi igranja, plesanja in stvari, ki so otrokom všeč. Na začetku so se otroci (2-3 leta) igrali z žogami (velikimi, malimi, najmanjšimi), dokler se ni začelo. Potem smo se postavili v vrsto, se pozdravili, v krogu zaplesali Ringa raja in Naša četica koraka. Nato smo se igrali z obroči (starš z otrokom po parih). Z obroči smo se lovili, skakali noter in ven, potem pa smo starši otroke vlekli po tleh tako, da so se držali za obroč (to je bilo Neji najbolj všeč - celo telovadnico sva obrisali ). Potem pa smo naredili poligon...ful različnih stvari za preskakovat, skakat, ovire...
Na koncu jim je vaditeljica povedala pravljico in razdelila napolitanke.
Neja je bila tako prepotena, da sva morali ene pol ure počakati, da se je ohladila in sva lahko odšli k babici v blok na kratek obisk.
Moram reči, da me je bilo kar malo strah kako bo Neja odreagirala na toliko otrok. Ampak naša junakinja se je hitro vklopila in me samo poklicala, ko me je pogrešala. Na koncu je vzela svojo flaško s sokom in se vsedla k ostalim otrokom ter poslušala pravljico. Ob tem je kakšnega vrstnika v bližini še pobožala in mu kaj zašepetala na uho...Sam bog ve kaj .))
V glavnem...super je bilo in komaj čakam naslednji ponedeljek. Takrat bom tudi kaj poslikala.
Včeraj sva bili prvič in moram reči, da sva obe zelo navdušeni. Ne vem pa, katera bolj :))
V glavnem vadba poteka na osnovi igranja, plesanja in stvari, ki so otrokom všeč. Na začetku so se otroci (2-3 leta) igrali z žogami (velikimi, malimi, najmanjšimi), dokler se ni začelo. Potem smo se postavili v vrsto, se pozdravili, v krogu zaplesali Ringa raja in Naša četica koraka. Nato smo se igrali z obroči (starš z otrokom po parih). Z obroči smo se lovili, skakali noter in ven, potem pa smo starši otroke vlekli po tleh tako, da so se držali za obroč (to je bilo Neji najbolj všeč - celo telovadnico sva obrisali ). Potem pa smo naredili poligon...ful različnih stvari za preskakovat, skakat, ovire...
Na koncu jim je vaditeljica povedala pravljico in razdelila napolitanke.
Neja je bila tako prepotena, da sva morali ene pol ure počakati, da se je ohladila in sva lahko odšli k babici v blok na kratek obisk.
Moram reči, da me je bilo kar malo strah kako bo Neja odreagirala na toliko otrok. Ampak naša junakinja se je hitro vklopila in me samo poklicala, ko me je pogrešala. Na koncu je vzela svojo flaško s sokom in se vsedla k ostalim otrokom ter poslušala pravljico. Ob tem je kakšnega vrstnika v bližini še pobožala in mu kaj zašepetala na uho...Sam bog ve kaj .))
V glavnem...super je bilo in komaj čakam naslednji ponedeljek. Takrat bom tudi kaj poslikala.


Ni komentarjev:
Objavite komentar