torek, 17. oktober 2006

V lutkovnem gledališču

Babica Darinka naju je peljala v lutkovno gledališče. V Mariboru imamo tudi to. Sicer je majhno in se že dolgo borimo za novega, je pa toplo in prijazno in otroci resnično uživajo.

Neja je tokrat bila prvič. Gledali smo predstavo Volk in sedem kozličkov, ki so jo pripravili igralci iz Nove Gorice. Neji je bilo zelo všeč, celo uro je zavzeto gledala predstavo, navdušeno ploskala in komentirala. Še kakšno uro ali dve po predtavi je ponavljala "jok" (volk), "meee" (kozlički) in "tika taka" (ura, v katero se je najmanjši skril).
¸
Utrinek s predstave
¸
Obisk lutkovnega gledališča bomo zagotovo ponovili. Predstave so vsako soboto ob 10. uri dopoldan. Super!!!

Ni komentarjev: