Končno so počitnice
No...ker mami ni več učiteljica, ima seveda dopust. Ampak glavno je, da sva doma in uživava.
Teden je splaniran...
Ponedeljek: k babi Darinki, v mesto, k omi, potem spet v blok po sarmo za kosilo za atija...popoldan pa bo ati povedal, kaj bomo delali.
Torek: mami in ati gresta v Avstrijo v šoping, Neja k babici.
Sreda: pokopališče
Četrtek: verjetno v Ponikvo obiskat že dolgo ne videne sorodnike.
Petek: mami ima frizerja in manikuro (uau)
Aja...vreme je čudovito...kot spomladi. Zunaj je sonček, danes sicer malce piha, ampak vseeno je super.


Ni komentarjev:
Objavite komentar