ponedeljek, 30. oktober 2006

Končno so počitnice

No...ker mami ni več učiteljica, ima seveda dopust. Ampak glavno je, da sva doma in uživava.

Teden je splaniran...

Ponedeljek: k babi Darinki, v mesto, k omi, potem spet v blok po sarmo za kosilo za atija...popoldan pa bo ati povedal, kaj bomo delali.

Torek: mami in ati gresta v Avstrijo v šoping, Neja k babici.

Sreda: pokopališče

Četrtek: verjetno v Ponikvo obiskat že dolgo ne videne sorodnike.

Petek: mami ima frizerja in manikuro (uau)

Aja...vreme je čudovito...kot spomladi. Zunaj je sonček, danes sicer malce piha, ampak vseeno je super.

Ni komentarjev: