Zbiranje sličic
Uuuu...zajela nas je manija zbiranja sličic.
Napolnili smo že dva Nodijeva albuma, zbiramo Princeske in Barbike, trenutno pa so najbolj priljubljeni Avtomobili.
Napolnili smo že dva Nodijeva albuma, zbiramo Princeske in Barbike, trenutno pa so najbolj priljubljeni Avtomobili.

Neja hoče seveda sama lepiti sličice, zato ji moram sličico samo malce odlepiti od podlage, da jo sama odlepi, potem mi poda podlago in zalepi sličico na mesto, ki ga pokažem. Seveda se sličice zalepijo rahlo poševno, ampak jih mami hitro popravi, če pa ni preveč postrani, pa tudi pusti, da se vidi kdo je zalepil.
Neja cel film Avtomobilčki pozna že skoraj na pamet. Najbolj ji je všeč tale avtomobilček, ki ima dva zoba in mu reče tudi "deča mu". Zakaj? V enem delu filma, en velik kombajn podi avtomobilčka na gornji sliki in Neji je to strašansko všeč. V glavnem...deča mu je zakon!




Ni komentarjev:
Objavite komentar