Pakiramo za morje

Danes je Neja pri babici, jaz pa veselo in pridno pakiram stvari v kovčke in si belim glavo s tem, kaj naj vzamem s sabo. Pri nas je ta teden res bedno vreme. Zadnjič sem si želela, da bi vročina popustila. Ampak definitivno nisem mislila na 18 stopinj čez dan in dež. Groza.
No, tukaj je seznam stvari za Nejo (za nas tak ni važno, se bomo že znašli):
5x bodi brez rokavov
3x bodi kratki rokav
2x bodi dolg rokav
5x kratke hlače
3x dolge hlače
2x majce dolgi rokav
kup kratkih rokavov in gat ter kopalke
2 klobuka
nekaj oblekc in krilc za važenje
1 trenerka
1 jaknica bolj topla
2x nogavičke
Pa še lekarna in ostalo:
-plenice
-vlažilni robčki
-kopalne plenice
-kopalke
-krema za sončenje
-šampon, milo za kopanje in olje za mazanje po kopanju
-krema za ritko
-stekleničke in ščetke za stekleničke
-čaj in kakav
-grelec za vodo
-vitaminski sirup
-bepanthen krema
- DVD risanke in prenosni računalnik


1 komentar:
Prenosni računalnik? DVD risanke? Čaki.. a ste šli na morje na dopust, ali ste se tja selili? :)
Objavite komentar