ponedeljek, 15. oktober 2007

Končno pri frizerju

Pa smo se spet postrigli. Ja... je bil že čas. Mislim, da je bilo zadnje striženje junija... pred morjem.

PREJ

POTEM

Kot lahko vidimo, je frizerka Neji pristrigla tisto šavje s prve slike in naredila prikupno gobico. Spredaj je laske malce skrajšala, ob ušeskih pa pustila in samo malo oblikovala. Tako naša deklica po striženju končno ne izgleda kot fantek. :))

2 komentarja:

Tine pravi ...

Uau! Frajerka. :)

Anonimni pravi ...

Res je luškana. :)