Končno pri frizerju
Pa smo se spet postrigli. Ja... je bil že čas. Mislim, da je bilo zadnje striženje junija... pred morjem.
PREJ
POTEM
Kot lahko vidimo, je frizerka Neji pristrigla tisto šavje s prve slike in naredila prikupno gobico. Spredaj je laske malce skrajšala, ob ušeskih pa pustila in samo malo oblikovala. Tako naša deklica po striženju končno ne izgleda kot fantek. :))


2 komentarja:
Uau! Frajerka. :)
Res je luškana. :)
Objavite komentar