četrtek, 4. oktober 2007

Update

No... se vidi, da je Neja bolana... Se nič ne dogaja...

Naj povem kako smo še vedno bolni. V ponedeljek popoldan je Neja že dobila vročino, ki smo jo zbijali s Calpolom. V torek je že bila kot stara Neja in je veselo preživela 3 dni pri babici.

Mamica pa je bila v Kranjski gori na posvetovanju. Naj povem, da je bilo zelo fajn. Predavanja zanimiva, prevsem pa sem se (hvala bogu, da je bila Neja OK) zvečer sprostila in s kolegi malo požurala. To se že kakšna 3 leta ni zgodilo... In bilo je fajn.

V soboto in nedeljo smo bili lepo doma. Ampak v nedeljo po popoldanskem spancu je Neja že imela 38,5 vročine. Dala sem ji Naprosyn sirup. V ponedeljek je tako ostala doma in se čuvala z babico boka, saj sta babi in dedi na počitnicah v Španiji.

Popoldan je spet dobila vročino, kar mi je bilo zelo čudno, saj je še vedno jedla antibiotike. Tako sva jo popakala in peljala k zdravniku. V zdravstvenem domu je bila nepopisna gneča, saj je delal le en pediater. Hvala bogu je naš pediater prav tako bil v zdravstvenem domu in sem ga poklicala, da je pogledal Nejo. Ugotovil je, da so ušeska že zdrava, grlo pa je še malo vneto. Zato smo spet dobili antibiotik. Tokrat Hiconcil na 12 ur in Naprosyn na 8.

Zdaj Nejo še vedno čuva babi boka, ki pri tem neizmerno uživa. Mami pa pridno dela, ker je v službi gužva.

Upam, da bo zdaj OK in bo lahko končno spet šla v vrtec, ker zdaj bo manjkala kar 14 dni. Pa mami bo spet 2 dni službeno odsotna naslednji teden...

3 komentarji:

PETRUŠKA pravi ...

Tudi midve s Saro upava, da se Neja cimprej pozdravi! Sara zdaj manjka v vrtcu ze cetrti teden (vmes je bila en teden zdrava v toplicah, tri pa bolna) in tudi jaz upam, da bo sla kmalu nazaj, da se resno zazenem v ucenje.
Je pa hecno, kako se vcasih pri malih zdi, da je ze veliko bolje, potem pa je naslednji dan spet slabo.
Lp

N in N pravi ...

Ja, sej hudič pa je, da se potem v vrtcu spet kaj naleze :(

Tine pravi ...

Joj, pa saj to ni res! Skoraj vsi pišejo o tem, kako so bolani.. otroci, starši ali oboji. Kaj je to? Takšen čas pač? Verjetno... Bemtiš..