sobota, 13. oktober 2007

Sem mislila... ampak

Vidi lučko in misli, da je zvezda:
"Mislim, da lucka, ampak je zvezda."

Reče, da je Sneguljčica, v resnici pa je Pepelka:
"Mislim, da Snegulcica, ampak Pepelka."

Misli, da pride ati, pa pride mamica:
"Mislim, da ati pisel, ampak je bila mamica."

In tako naprej :))

Aja.. pa še preteklik je problem. To gre takole:

jaz rečem, ti rečeš
jaz sem rečla, ti si rečla

In še danes, jutri, včeraj, tukaj, tam itd... "Ko smo mi danes bili na morju, sem plavala, ne?"

In kdo poje in leta? "Tipčki pojejo." " En tipček sedi na dlevesu."

Ni komentarjev: