Teka - Krtek
Teka je bil včasih... Ko je bila Neja stara 2 leti. Takrat je Krtku iz risanke rekla Teka in je zelo rada gledala njegove risanke.
Včeraj je po naključju našla DVD-je s Krtkom. In je spet kakšno urco sedela pred televizorjem in kot začarana požirala kaj se dogaja v njih. Se vidi, da je leto dni starejša, saj je dogajanje bolj dojemala in spremljala kot lani.
In na koncu sva morali risanko o Krtku in preprogi gledati 3x. Za lahko noč. Potem pa je rekla: "Mami! Glej kak je luskan!"


1 komentar:
Oh, se spomnim Krtka ko je bil tamal od sestricne majhen (no, saj je se vedno, le malce vecji:))
To ni bila samo ena ura, kar celo popoldne, samo krtek na televiziji...
Je pa fino, da otroci tako radi gledajo risanke in so po premoru se bolj zanimive:)
Komaj cakam, da tudi Sara zacne spoznavati ta svet... Zaenkrat pozna samo knjige...
lp
Objavite komentar