skip to main | skip to sidebar
Nejina družinica

sreda, 23. januar 2008

Mami ima nov blog

Jap... nekaj delam... ko imam čas: Moje ustvarjanje



 

2 komentarja:

Tine pravi ...

Jaz sem pa mislil, da v prostem času počneš to. :)

9:13 pop.  
N in N pravi ...

He he...

Mene pa zanima kak si to naredil aktivno? Meni nikoli ne rata...

6:40 dop.  

Objavite komentar

Novejša objava Starejša objava Domov
Naročite se na: Objavi komentarje (Atom)

O avtorici bloga

Moja fotografija
N in N
Mamica in Neja
Ogled mojega celotnega profila

Podpora

Mali so-blogerji

  • Moje ustvarjanje
  • Jasna in Nik
  • Doživljanje starševstva - Sara
  • Fiš in Luna
  • Freycha - Dita
  • Zvesta - Izak
  • Mami 3 pubeci
  • Ayaluna - Liam
  • A new life - Ela
  • Mina Kranjc
  • Zaspanki Sara in Petra
  • Zajčki - Vasja in Kajetan
  • Teni - Teja in Nika
  • Gaby - Jakob in Ema

Prejšnji vpisi

  • ▼  2008 (6)
    • ►  februar (1)
    • ▼  januar (5)
      • Telovadba in ritual po njej
      • Mami ima nov blog
      • Telovadba za vse
      • Nova prijateljica
      • Pričakali smo 2008
  • ►  2007 (104)
    • ►  december (11)
    • ►  november (11)
    • ►  oktober (8)
    • ►  september (9)
    • ►  avgust (11)
    • ►  julij (8)
    • ►  junij (6)
    • ►  maj (10)
    • ►  april (9)
    • ►  marec (7)
    • ►  februar (6)
    • ►  januar (8)
  • ►  2006 (69)
    • ►  december (11)
    • ►  november (12)
    • ►  oktober (9)
    • ►  september (10)
    • ►  avgust (11)
    • ►  julij (16)

Oznake

  • Dogaja se... (97)
  • Praznično... (28)
  • Razvoj (28)
  • Potepanja (23)
  • Mami (8)
  • Neja bolana (8)
  • Vrtec (8)
  • Blog (3)