Jap... nekaj delam... ko imam čas: Moje ustvarjanje
Jaz sem pa mislil, da v prostem času počneš to. :)
He he... Mene pa zanima kak si to naredil aktivno? Meni nikoli ne rata...
Objavite komentar
2 komentarja:
Jaz sem pa mislil, da v prostem času počneš to. :)
He he...
Mene pa zanima kak si to naredil aktivno? Meni nikoli ne rata...
Objavite komentar