Pričakali smo 2008
Letos je prvič tudi Neja dočakala novo leto pokonci. Bravo!!! Bila je navdušena nad raketami, hrano, družbo, glasbo in čestitkami :))
Praznovali smo kar doma, v družbi strica Andreja, tete Katje in male Zale. Neja je zjutraj, tako kot vsak dan med prazniki, spanje potegnila do pol desetih. Lahek zajtrk in kosilo sta hitro minila. Ati in stric Andrej sta že dopoldne odšla po nakupih in se vrnila šele okoli pol treh... Khm... da sploh ne omenjam...
No, ati je "zalegnil" ob pol štirih, Neja pa pol ure za njim. Iz postelje je najprej prilezel ati ob pol šestih, Neja pa je vlekla do sedme ure, ko so bili že vsi pri nas. Zala se ni dala motit in se je kar brez Neje zagnala v igrače in bila zelo pridna. Mamice so spile kavico in Martini, atija pa sta začela pripravljati svoje pripomočke.
Letos smo za silvestrovo sicer nabavili biftek in narezek, ampak sta se naša vrla moža odločila, da bi pa letos bilo malce drugače in sta naredila tole:
Jap :)) Naša mojstra sta v bundah, ob soju luči, na žaru spekla čevapčiče, perutničke in klobasice. In vse je bilo NJAMI. Tako smo se najedli mesa z žara, da sta biftek in narezek ostala skoraj nedotaknjena. Škoda...
Čevapi za silvestrovo in nazdravljanjeAmpak gospodični sta bili zelo dobro razpoloženi in sta ostali budni vse do druge ure zjutraj, ko sta postali zaspani. Zjutraj smo spet dolgo spale, potem pa se odpravili k babici na sarmo. Mmmm



2 komentarja:
Kaaaaaj???? Do pol desetih?? Če moj otrok spi do 7h se mi že zdi veliko. Uff. Pa čez dan nočeta spat. Zaspita pa zvečer okrog 21h. Srečnica.. :)
O, ja. Naša je prava zaspanka (trkam na les). Sej tudi mami in ati nista kaj boljša. Vsako spanje izkoristiva za dremež :)
Objavite komentar