ponedeljek, 14. avgust 2006

Na morju – Šibenik 2006

Jeee…gremo na morje!!!

Proti Šibeniku smo se odpravili v soboto ponoči, da bi se izognili najhujši konici poletja. Mislili smo, da bo Neja kar spala, ko jo bomo dali v avtosedež… Pa smo se ušteli. Od dveh do šestih zjutraj je bila budna, z očmi kot sokol. Najbolj so ji bile všeč luči.


Z nastanitvijo v hotelu Ivan smo bili zelo zadovoljni. Vse je bilo super, hotel na nivoju. Kar takoj smo se odpravili k bazenom in se kopali. Neji je bilo od vseh voda ob hotelu najbolj všeč notranji bazen v Wellness centru. Tako naju je vedno zvabila tja. Morje ji ni bilo preveč všeč, ker so jo kamenčki pikali. Saj smo imeli čevlje za v vodo…ampak problem je bil v tem, da gospodična ni hotela obuti mokrih čevljev. Pa nič… Pač nismo šli v morje. Uživala je v bazenu.


Vreme je bilo kar OK. Samo enkrat je deževalo in takrat se je Neja igrala v hotelski igralnici. Sploh ji ni bilo dolgčas.

Odkrila je tudi, da zelo rada pleše in skače na trampolinu, tako da so se vsi sprehodi končali ob trampolinih, kjer sta morala skakati tudi mamica in ati, in na plesišču, kjer je Neja z drugimi otroci norela.

Ni komentarjev: