torek, 22. avgust 2006

Nejin 2. rojstni dan

Ker smo letos dopustovali v času Nejinega rojstnega dne, smo praznovanje malce prestavili. Tako smo pripravili piknik za prijatelje in družino za vikend, 19. in 20. avgusta 2006.



V soboto so se pri nas zbrali naši prijatelji in skupaj smo praznovali do poznih večernih ur. Tudi Neja je šla spat šele ob enajstih. Celo popoldne so se Neja, Maja, Zala in Uroš igrali na dvorišču, tekali od hiše do hiše (jap...dedi je Neji kupil še eno..tako fino, kjer zdaj lahko odpira in zapira vrata in okna in ji je to zelo všeč), se vozili po toboganu in gugali.

V nedeljo so prišli še babice in botrček, mamina teta in stric, oma, sosedi... Spet je bilo super. Vreme je zdržalo do osmih zvečer, ampak smo bili že tako utrujeni, da nas sploh ni motilo. Otroci so spet uživali, tokrat ob aparatu za delanje mehurčkov, ki sta ga prinesla babica in botrček.

Neja je dobila lepa darila...hišo, sedežno garnituro, dojenčka, nakupovalni voziček, oblačilca, krožnik in skodelico, denar, set za lepotičenje, prihaja pa še lutkovno gledališče, ki ga je naročila baba bok.

In princeska je celo poskusila svojo rojstnodnevno tortico. Tudi letos je imela dve, eno čokoladno, eno sadno. Obe sta bili zelo dobri.

Vse najboljše še enkrat princeska!

Rada te imava.

Ni komentarjev: