sobota, 19. avgust 2006

V termah Radenci z babico iz bloka

Za tri dni sva se z Nejo odpravili na dopust še z babico iz bloka (mojo mamo), ki je komaj čakala, da nekaj dni preživi z nama. Odpravile smo se v terme Radenci v sredo dopoldan in se domov vrnile v petek.

Terme Radenci so me kar presenetile. Vse je zelo lepo in super urejeno. Počutile smo se super. Hotel ima 4 zvezdice in tako se tudi počutiš.

Neja je dobila nov kopalni plašček, ki ga je kupila babica in je bila še posebej važna. Imela pa je tudi novo oblekco, ki ji je bila zelo všeč. Kar stala je pred ogledalom in se vrtela. Frajerka.


V glavnem... Vse tri smo uživale, se kopale, zvečer hodile na sprehod in čeprav v Radencih nimaš kam iti smo vseeno našle eno slaščičarno do katere smo hodile 15 minut (Neja se je peljala). Potem pa se še vsesti nisva smeli, ker se je Neja kar hotela voziti. Zato sva na hitro nekaj spili, Neji kupili sladoled in smo odšle nazaj v hotel Radin.

Seveda je bila Neja spet glavna atrakcija...spet so jo vsi poznali in se ji smehljali :)) Gospe natakarice so jo kar žgečkale in nam vedno zastonj dale juho za kosilo. Pa še v sobo smo si jo lahko nesle, da je gospodična pojedla v postelji in šla spat svoj popoldanski lepotni spanec.

Bomo še ponovili :)

Ni komentarjev: