ponedeljek, 28. avgust 2006

Nov delovni teden

Spet se je začel nov delovni teden. Že drugi po mojem 3-tedenskem dopustu. No...zdaj sem se že privadila na jutranje vstajanje in delo do tretje ure. Popoldneve pa poskušam čimbolj izkoristiti za druženje z družinico.

Malce me je bilo strah, kako se bo Neja na novo privadila vstajanju in preživljanju dopoldnevov pri babici. Pa me je kar prijetno presenetila. Zjutraj sploh ni problema oditi v avto in k babici. Imamo eno fajn metodo, ki zaenkrat še deluje. Ati in Neja mamici pobegneta k babici...in potem pravi Neja: "Ati bejzi...mama i Neja!!!"

Druga pesem je samo prebujanje. Ob 6.00 ni šans, da jo zbudim. 15 minut kasneje pa jo že MORAM začeti oblačiti, ker ni več časa. Tako da ji še na pol v spanju vlačim gor zokne in hlače. Potem se počasi predrami in ji oblečem še majčko, jaknico in čeveljčke. Potem pa bejzi.

Ni komentarjev: