torek, 1. avgust 2006

Imamo novo frizuro

Pred morjem smo se odločili, da Neja potrebuje frizuro. No...laske ji je frizerka le malce skrajšala, da ji ne silijo na oči in vrat.

Brez problema je sedela na stolčku in se prepustila frizerkinim rokam. Še dobro, da je frizerka dovolj hitra in jo je uspela pravi čas ostriči :)) Ker Neja se je kar hitro naveličala.
Po končani frizuri je še Neja počesala frizerko in smo šli.

Ni komentarjev: