ponedeljek, 6. november 2006

Pa je mimo...

Nov delovni teden se je začel in s tem končal tistega, v katerem sva z Nejo na vse pretege uživali. Opravili sva vse zadano...Vsi dnevi so bili zapolnjeni do zadnjega trenutka. V ponedeljek sva celo naleteli še na mojo sestrično Andrejo, ki je s svojima dvojčicama Metko in Lucijo (6 let) prišla v Maribor na obisk k naši omi. In potem so dekleta divjala do onemoglosti.
-
Male frklje Metka, Neja in Lucija
(za vrstni red dvojčic nisem prepričana)

-------------------------------------------------------------

Zobobol


Danes pa Nejo boli zob :(( Sem že pred dnevi pogledala, kaj se dogaja v ustih in svečano ugotovila, da ima 16 zobkov. Se je pa že kazala ena spodnja petica, ki se prebija na svobodo. In to seveda boli.
Najini koki sva obljubila tono igrač in da bo čim prej mimo. Drži se Nejči.





Ni komentarjev: