Poročilo o Neji
Naj še nekaj napišem kako napreduje naša mala pupa.
Napredek na vseh področjih gre tako hitro, da sploh nimam časa vsega dokumentirat...niti tukaj, niti s fotoaparatom, niti s kamero. Sicer pa vedno takrat, ko hočem kaj posneti nič ne pove.
V glavnem, govori že kot "raztrgan dohtar". Veliko ponavlja, gleda risanke in jo potem tudi obnovi s svojimi besedami. In včasih res prav s svojimi besedami. Tako pravljico začne, potem pa nadaljuje tako, da jo razume samo ona. In takrat je najbolj zlata.
Začela je tudi s ponavljanjem besed, ki jih sliši, tako da moramo kar pazit kaj rečemo...sploh ati, ko vozi. Ko se razjezi v avtu in malce glasneje natuli drugega voznika, ga Neja vedno opozori. Včasih tudi kakšno besedo ponovi, tako da bomo od zdaj naprej uporabljali besede kot so: hudiča, madonca, pismo in podobno.
Zadnjič sva se tudi izmerili in stehtali. Visoka je 98 cm in tehta skoraj 13 kilogramov. Prava princeska je že.


Ni komentarjev:
Objavite komentar