Prava pozerka! :)Se ukvarjate s psmi? Tudi mi imamo psičko Jenny (Bearded Collie). Psi so super.
O, hvala.A veš, da smo se tudi mi zanimali za Beardije...Ena znanka jih je vzrejala. In so nam ful všeč, ampak nimamo časa za psa :(( Na žalost...Ima pa Nejin botrček psarno: King's Joy in vzreja pasmo Chow chow: http://www.psarnakingsjoy.blogspot.com/
Objavite komentar
2 komentarja:
Prava pozerka! :)
Se ukvarjate s psmi? Tudi mi imamo psičko Jenny (Bearded Collie). Psi so super.
O, hvala.
A veš, da smo se tudi mi zanimali za Beardije...Ena znanka jih je vzrejala. In so nam ful všeč, ampak nimamo časa za psa :(( Na žalost...
Ima pa Nejin botrček psarno: King's Joy in vzreja pasmo Chow chow: http://www.psarnakingsjoy.blogspot.com/
Objavite komentar