petek, 9. marec 2007

Fotografiranje


2 komentarja:

Tine pravi ...

Prava pozerka! :)

Se ukvarjate s psmi? Tudi mi imamo psičko Jenny (Bearded Collie). Psi so super.

N in N pravi ...

O, hvala.

A veš, da smo se tudi mi zanimali za Beardije...Ena znanka jih je vzrejala. In so nam ful všeč, ampak nimamo časa za psa :(( Na žalost...

Ima pa Nejin botrček psarno: King's Joy in vzreja pasmo Chow chow: http://www.psarnakingsjoy.blogspot.com/