skip to main
|
skip to sidebar
ponedeljek, 19. marec 2007
Se najbolse za te,
se najbolse daga mamica
Takole mi je Nejči voščila za rojstni dan...Pred pesmico je prišel najprej en VELIK poljubček, potem pa pesmica.
Ahh...sem kar jokala...najlepša čestitka na svetu.
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
O avtorici bloga
N in N
Mamica in Neja
Ogled mojega celotnega profila
Podpora
Mali so-blogerji
Moje ustvarjanje
Jasna in Nik
Doživljanje starševstva - Sara
Fiš in Luna
Freycha - Dita
Zvesta - Izak
Mami 3 pubeci
Ayaluna - Liam
A new life - Ela
Mina Kranjc
Zaspanki Sara in Petra
Zajčki - Vasja in Kajetan
Teni - Teja in Nika
Gaby - Jakob in Ema
Prejšnji vpisi
►
2008
(6)
►
februar
(1)
►
januar
(5)
▼
2007
(104)
►
december
(11)
►
november
(11)
►
oktober
(8)
►
september
(9)
►
avgust
(11)
►
julij
(8)
►
junij
(6)
►
maj
(10)
►
april
(9)
▼
marec
(7)
Mamica gre...
Kak je že? in podobne...
Sneeeeeeg
Se najbolse za te,se najbolse daga mamicaTakole mi...
Nekaj besed...
Fotografiranje
Zobki
►
februar
(6)
►
januar
(8)
►
2006
(69)
►
december
(11)
►
november
(12)
►
oktober
(9)
►
september
(10)
►
avgust
(11)
►
julij
(16)
Oznake
Dogaja se...
(97)
Praznično...
(28)
Razvoj
(28)
Potepanja
(23)
Mami
(8)
Neja bolana
(8)
Vrtec
(8)
Blog
(3)
Ni komentarjev:
Objavite komentar