skip to main | skip to sidebar
Nejina družinica

ponedeljek, 19. marec 2007

Se najbolse za te,
se najbolse daga mamica



Takole mi je Nejči voščila za rojstni dan...Pred pesmico je prišel najprej en VELIK poljubček, potem pa pesmica.



Ahh...sem kar jokala...najlepša čestitka na svetu.



 

Ni komentarjev:

Objavite komentar

Novejša objava Starejša objava Domov
Naročite se na: Objavi komentarje (Atom)

O avtorici bloga

Moja fotografija
N in N
Mamica in Neja
Ogled mojega celotnega profila

Podpora

Mali so-blogerji

  • Moje ustvarjanje
  • Jasna in Nik
  • Doživljanje starševstva - Sara
  • Fiš in Luna
  • Freycha - Dita
  • Zvesta - Izak
  • Mami 3 pubeci
  • Ayaluna - Liam
  • A new life - Ela
  • Mina Kranjc
  • Zaspanki Sara in Petra
  • Zajčki - Vasja in Kajetan
  • Teni - Teja in Nika
  • Gaby - Jakob in Ema

Prejšnji vpisi

  • ►  2008 (6)
    • ►  februar (1)
    • ►  januar (5)
  • ▼  2007 (104)
    • ►  december (11)
    • ►  november (11)
    • ►  oktober (8)
    • ►  september (9)
    • ►  avgust (11)
    • ►  julij (8)
    • ►  junij (6)
    • ►  maj (10)
    • ►  april (9)
    • ▼  marec (7)
      • Mamica gre...
      • Kak je že? in podobne...
      • Sneeeeeeg
      • Se najbolse za te,se najbolse daga mamicaTakole mi...
      • Nekaj besed...
      • Fotografiranje
      • Zobki
    • ►  februar (6)
    • ►  januar (8)
  • ►  2006 (69)
    • ►  december (11)
    • ►  november (12)
    • ►  oktober (9)
    • ►  september (10)
    • ►  avgust (11)
    • ►  julij (16)

Oznake

  • Dogaja se... (97)
  • Praznično... (28)
  • Razvoj (28)
  • Potepanja (23)
  • Mami (8)
  • Neja bolana (8)
  • Vrtec (8)
  • Blog (3)