Kak je že? in podobne...
He he...vsak dan bi lahko napisala kaj novega o Nejinem govoru in tale blog bi bil premalo...
Ko hoče Neja nekaj povedat in se v tistem trenutku ne spomni imena osebe...pa reče:
Neja: "Ceraj pisla teta...kak je že?..."
Mami: "Teta Nata?"
Neja: "Ja, ja...teta Nata ja."
Mami je v kuhinji in pripravlja kosilo. Neja je v prvem nadstropju hiše na postelji in gleda eno izmed svojih risank...
Mami: "Neja, boš makarone?"
Neja: "Ja!!! Goj nesi!"


Ni komentarjev:
Objavite komentar