Sneeeeeeg
Po soboti in nedelji, ko smo takole uživali na sončku in 20°C, se martinčkali in papcali tole:
-
Je v ponedeljek naneslo vsaj 30 cm snega in smo delali tole:
In tako smo včeraj uživali na snegu. Neja je imela mini lopatko in je pomagala atiju kidat sneg, potem sva ga okepali, naredili gaz do hišk na dvorišču, pometli teraso, stresli sneg z vrtnic in naredili snežaka, kjer sva obe mini lopatki porabili za metlo in kljun... Ja...najin snežak je račka :))


Ni komentarjev:
Objavite komentar