Oj, sem slišala, da mi pošiljaš pozdrave :)Thx.Enako!Oj, a prideš 23. na RR večerno srečanje mamic?
O pozdravljena.Ponavadi ne hodim na srečanja, ker so vedno tako pozno, ampak v ponedljek bi se pa dalo. Mogoče se pa prikažem...
Objavite komentar
2 komentarja:
Oj, sem slišala, da mi pošiljaš pozdrave :)
Thx.
Enako!
Oj, a prideš 23. na RR večerno srečanje mamic?
O pozdravljena.
Ponavadi ne hodim na srečanja, ker so vedno tako pozno, ampak v ponedljek bi se pa dalo. Mogoče se pa prikažem...
Objavite komentar