sreda, 18. april 2007

Nekaj pomladnih utrinkov


2 komentarja:

Unknown pravi ...

Oj, sem slišala, da mi pošiljaš pozdrave :)
Thx.
Enako!
Oj, a prideš 23. na RR večerno srečanje mamic?

N in N pravi ...

O pozdravljena.

Ponavadi ne hodim na srečanja, ker so vedno tako pozno, ampak v ponedljek bi se pa dalo. Mogoče se pa prikažem...