Tale stvar je pa že od prejšnjega poletja zakon za Nejo in zdaj smo jo tudi mi nabavili v Hoferju in že pridmo skačemo. Neja uživa, pa tudi mami kdaj pa kdaj potelovadi...
Mi bi se tudi prišli igrat! :)
Objavite komentar
1 komentar:
Mi bi se tudi prišli igrat! :)
Objavite komentar