ponedeljek, 2. april 2007

Pa smo spet skupaj

Po štirih dneh dela od jutra do večera (in naj omenim še to, da se niti enkrat nisem namočila v termalno vodo), sem v petek prispela domov in nestrpno čakala na prihod moje pike poke.

Madoniš...po nekaj dneh se mi je zdelo, da je čisto drugačna... Ampak sem se je hitro spet navadila in z veseljem poslušala člebetanje o tem in o onem :))

V soboto sva se šli razvajat k babici bok, se najdli in potem smo se z gondolo odpeljali še na Pohorje. Uiiiiii kako je bilo super. Neja je bila navdušena, da gremo na vrh (visoko nad oblake) pogledat sneg.

Na vrhu Pohorja smo si ogledali še novo naselje Bolfenk, ki izgleda zares super. Škoda da je tako blizu...se nam ravno ne splača zapravljat denarja za spanje nekaj kilometrov stran od doma. Ampak kdaj pa kdaj pa se bomo šli tja razvajat.

Po obhodu smo se oglasili še pri teti Nati in stricu Bojanu...razjezili zajčico Mini in počasi odjadrali domov.

V nedeljo pa smo se odpravili po nakupih, šli na kosilo in potem obhodili in podrobneje spoznali širšo okolico naše hiše :)) No...smo naredili kar turo. Do babice, boja in dedija smo prišli skozi gozd in se skoraj potolkli, ker je ati rekel, da pozna pot, potem pa smo morali planinariti, da smo prišli v dolino :)) Doživetje je pa bilo...in hvala bogu nobenega ceka.

Ni komentarjev: