nedelja, 29. april 2007

Evo frizura...nova

Upam, da bodo laski čimprej zrasli nazaj...
-

Nejin nagajiv pogled

2 komentarja:

Gaby pravi ...

Ej, ful lustna frizuraaaa.. Meni so vsec pupike, ki so ostrizene po fantovsko.. Mi moramo tudi naso Emo malo pofrizirat. :)

N in N pravi ...

O, hvala. Meni je bila kar malo smešna, ker prej so ji lasje štrleli na vse strani, zdaj pa nič ni...