Brez plenic
Joj mami... pozabljiva... najbolj pomembno novico (ki je zdaj stara že skoraj več kot teden dni) pa je pozabila napisat. ti ti ti
Naša Neja zdaj ne nosi več plenic. Ne podnevi, ne ponoči, ne za spanje...
-
Prva noč, ko smo tvegali mokro posteljo, je bila 23. avgusta 2007, ko smo bili v Čatežu.
-
Postelja je preživela to noč in vse naslednje brez česa mokrega, Neja pa se je dvakrat prebudila in šla lulat na kahlico. Sicer je to počela že kak teden ali dva prej, ampak za ziher je še vedno imela pleničko.
-
Zdaj spi brez pleničke, tako podnevi kot ponoči. Podnevi se ne prebuja, ampak gre lulat pred in takoj po spanju. Ponoči pa gre najmanj enkrat, s tem, da se prebudi sama in reče, da hoče lulat.
No... še en dokaz, da princeska raste...



3 komentarji:
O, to je pa super. Moja Sara je tudi suha, a si kar ne upam naredit tega koraka, ker enostavno nisem sigurna. Pa se tezje je, ker ne govori nasega jezika. Vcasih se pocutim, kot da ji tako izkazujem nezaupanje, a upam da temu ni tako.
Mogoce pa se le opogumim in bo Sara tudi spala v hlackah:)
Bravo za Nejo!
lp
Uau! Bravo Neja! Čestitke za tak dosežek. 3x hura za Nejo!!!
Mi si pa še kar neupamo.. Verjetno bolj jaz, kot pa mali škrat! :) A tudi to bomo počasi osvojili.. Če ne prej, pa ko bo zmanjkal tale paket plenic. ;)
No... za vsak paket plenic sem tudi jaz rekla, pa sem vseeno odlašala.
Zdaj pa se je to zgodilo čisto samo od sebe in je en paket plenic ostal :)
Objavite komentar