Vse najboljše, Neja!!!
Danes naša punčka praznuje 3. rojstni dan. Pred tremi leti je ob točno 11.20 na svet privekala kot majhna dojenčica, majcena in nebogljena. Danes pa je že velika punca, ki zna že dosti stvari sama narediti, zapoje kakšno pesmico in kaj pametnega pove (včasih še kaj preveč).
Najraje gleda risanke, skače na trampolinu, se vozi po toboganu, se guga, lovi. Rada ima svoje najdražje in svoje prijateljice.
Še vedno je zakon Europark in igralnica v njem, rada je tudi v Mladinski knjigi, kjer pregleda knjigice, preveri če imajo v Zootiku še vse živali in, če pri Romansi še prodajajo sladoled za Nejo in ledeno kavico za mamico.
Rada nori in jo je včasih težko ustaviti. Atija ščipa za rit in nos, mamico ovija okoli malega prsta (pa ne samo mamice, tudi babice, dedija in Boja). Zna narediti preval in se peljati z glavo naprej po toboganu, zna narisati sonce in hišo, zna lulati in kakati v kahlo ali stranišče...
Samo, da bi malo več jedla se še ni naučila... Ampak vseeno je zrasla in je velika, čeprav še ima dudo in flaško (ko gre spat).
In septembra gre v vrtec... Tam bo spoznala nove prijatelje, nove igre, pesmice in nove fore.
In se naučila biti še bolj samostojna... smrk


4 komentarji:
Čestitke tudi iz moje strani!!
madonca, gre hitro čas, ne?
Zato je res treba uživati v vsakem danem trenutku. Še prehitro minejo!
VSE NAJBOLJSE!
Jaz sem bila lani takle cas na Pagu in sem ravno na poti na plazo dobila sms od Mehurcice, da se je rodila Neja :)
Se tocno spomnim, kjer mi je zapiskal gsm .. pa zdi se mi, da sem bila s kolesom :)
Fiš...ene 3 leta nazaj je že to... ja, hitro mine :)
Madonca... sem izgleda vklopila tole moderiranje in so komentarji komaj zdaj prišli skozi... amaterka... no, je že izklopljeno.
Neja se zahvaljuje za čestitke. In mami tudi.
Še tukaj... :)
Vse najlepše želje še iz našega konca. Imejte se radi še naprej...
Objavite komentar