Pustolovski park Betnava
Ati in dedi sta Nejo peljala v Pustolovski park v Betnavskem gozdu. Jaz sicer nisem šla zraven, si pa ga želim obiskati, ker je od takrat ko sem bila nazadnje v tem gozdičku, minilo kar nekaj časa. Nekoč smo se kot mulci velikokrat s kolesi naganjali po njem in se lovili med drevesi. Spomnim se, da je bilo tudi nekaj telovadnih pripomočkov posajenih po gozdu. Ti so čez leta ali zarjaveli do nerazpoznavnosti, ali pa izginili.
V glavnem... naša Neja, velika adrenalinka očitno, je uživala. Adrenalinske atrakcije so prirejene starim in mladim in kolikor sem na hitro prebrala na njihovi spletni strani, so ovira lahko le kilogrami. Ti pa za Nejo niso ovira.
Pa jo poglejte, pogumnico:
-








4 komentarji:
Carka ej! :o) Bravo Neja.
Mi imamo tut enga adrenalinčka doma in mislim, da bi v čem takem tudi zelo užival. Škoda, da pri nas na obali ni nič kaj podobnega. No, mogoče je, pa sploh ne vemo za to..
Skratka, ko pridemo v MB, k dediju na obisk, gremo sigurno še v Pustolovski park. Hvala za idejo.. ;o)
Pozabla napisat, da so lepe slikce in da je na zadnji videt zeeeelooo zadovoljna in vesela. :o)
O, tole pa zgleda super:) Ce je Neja tako uzivala,bi sigurno tudi jaz...Sicer si zelim enkrat obiskati tisti pravi adrenalinski park, je menda na Pohorju, ce se ne motim?
Pa vidim, da je Neja v kroksih, je tole dostopno z otroskim vozickom?
Pozdravcke!
Ja, en adrenalinski park je tudi na trikotni jani na Pohorju... čisto blizu. Mislim, da pa je tale v Betnavi tudi za odrasle kar precej adrenalinski.
Sicer pa... pridita na obisk pogledat :)
Se mi pa zdi, da bi moralo biti dostopno z vozičkom, saj je cel gozd tak bolj sprehajalno središče in tudi mi2 sva že bili z vozičkom v njem.
Objavite komentar