torek, 21. avgust 2007

Vrtec 1

Danes sva z Nejo prvič bolj intenzivno obiskali vrtec, kamor bo Neja zahajala v prihodnosti. Okoli devetih (prej se ni zbudila) sva prispeli in šli kar naravnost v igralnico. Med počitnicami je v v rtcu bolj malo otrok, saj jih je dosti na počitnicah. Skupina je bila pa mešana...

Neja je stopila v igralnico in se takoj pridružila skupinici fantov na tleh, ki so se igrali s kockami. Pozdravila je tudi vzgojiteljico, ji povedala kako ji je ime, in da tudi ona pride v vrtec. Potem pa se je igrala naprej. Deklic na drugi strani sploh ni opazila in tudi kasneje je bila veliko s fanti. Vsi so bili zelo prijazni, od Neje starejši mogoče samo leto dni in nekateri bodo verjetno tudi njeni "sovrtičarji". Ko so se naigrali, so pogledali risanko. Neja si je pridno prinesla stolček in se usedla poleg nekega fanta ter gledala TV. Medtem je vzgojiteljica zaprla vrata igralnice in mami je skočila v trgovino. Med nakupovanjem sem bila seveda ultra živčna in zelo se mi je mudilo... prodajalke pa počasne kot vedno &%$#.

Ko sem prišla nazaj, je Neja ravno pogledala iz igralnice, vzgojiteljica pa je rekla, da me je sicer začela iskati, medtem pa se je malce pocartala pri tetici. Z otroci je še malce pobarvala pobarvanke, potem pa so se počasi začeli odpravljati ven. Tako sva se poslovili in fantom obljubili, da še prideva.

Smešno pa je bilo, da so ji bila najbolj všeč stranišča :) Kar naprej je hodila lulat in si umivat roke :))

1 komentar:

Tine pravi ...

Dobrodošli iz dopusta? :) Saj se bo kmalu navadila. In da se ne zaljubi prehitro! ;)