ponedeljek, 24. september 2007

Mala pika... bolna

Pa je tudi Nejka zbolela. Včeraj je že smrkala in imela poln nos... danes jo bolijo usta in uhica... vročine nima.

Smo že bili pri pediatru. Rahlo vnetje grla in ušes... Dobili smo antibiotike, Calpol in kapljice za nos. Neja ni v vrtcu, jaz pa v sredo moram iti na seminar za 3 dni... Kriza!!!

3 komentarji:

Ata Kranjc pravi ...

A vam se dajo Calpol na recept?!?

Nam so ze zdavnaj rekli, da ga moramo placati, ker ni na spisku zdravil, ki jih pokriva dodatno zavarovanje... :/

Sicer pa to niti ni bistveno. Naj se mala pikica cimprej pozdravi, da bo cimprej spet lahko uzivala v jesenskem soncku (mami pa sla na seminar) ;)

N in N pravi ...

Jap, celo dve steklenički Calpola sva dobili na recept. Drugače sem pa ga jaz tudi kupovala. Da smo ga imeli iz preventive doma.

Danes je že veliko boljša. Včeraj je imela vročino 38,5, ampak ni bilo sile. Po sirupu se je počutila odlično. Zdaj pa je že skoraj stara Neja. :)

LunAya pravi ...

O bogica. :( Upam, da se čim prej pozdravi.