sobota, 29. december 2007

Prvič v kinu

Neja je v petek bila prvič v kinu. V veliki dvorani, na velikem platnu si je ogledala sinhronizoran animiran Čebelji film.
-
Te čbele je poznala že iz napovednika in so ji bile že takoj všeč, zato je mami pomislila, da bi pa tole lahko bil film, ki bi si ga ogledali v kinu. No, pred ogledom je še v McDonald's-u v Happy Meal-u dobila čebelo.
-
In tako smo se odpravili v Kolosej in si ga ogledali. Trajal je celo uro in pol, ampak smo zdržali cel čas, z izjemo enega lulanja. Neja je ponosno sedela na svojem sedežu, na katerega smo dali še mamino bundo, da je videla celo platno. Pojedla je kokice, spila sok in se imela zelo lepo, čeprav je bilo mamico malo strah kako bo z vsem tem truščem. Ampak ni bilo sile in bomo šli še večkrat. Naslednji je na sporedu Franček.

Ni komentarjev: