ponedeljek, 31. julij 2006

Tako se uživa pri babici v bloku

Obiskali sva babico v boku (bloku). In to je primer uživancije.

Neja se je stisnila v košarico in tam uživala. Prava pozerka je :))

Babico sicer boli križ, ampak se je na vse pretege trudila ukvarjati se z Nejo. Potem je Neja ob prijetni klimi zaspala za 2 uri.


Ni komentarjev: