Čakamo malo Zarjo
Danes pa bo kaj bo!!! Teta Petra in stric Gregor sta že v porodnišnici in čakata na svojo Zarjo. Teta Petra je imela včeraj rok in je že bila v porodnišnici na CTG-ju, danes ponoči ob 2.10 pa sta poslala SMS, da gresta rodit.
Zdaj je ura pol devet in še ni novic. Vsi držimo pesti, da porod poteka brez problemov in da bosta čimprej v naročju držala svojo štručko.
In komaj čakamo, da vidimo mlado družinico.
Vso srečo še enkrat.


Ni komentarjev:
Objavite komentar