Prvi prehlad

No...pa se je začelo. Neja je prehlajena. Na veliko teče iz noska in ponoči ne more dihat. Hvala bogu, da imamo kapljice za nos.
Prijateljica mi je svetovala, da naj razrežem čebulo na 4 dele, jo prepražim in jo dam na nočno omarico. Baje pomaga. Smrdi pa zagotovo :))
Upam, da se prehlad ne bo razvil v kaj večjega...Hudiča, če pa je ravno tak čas, ko je zjutraj hladno, popoldan kar toplo, zvečer pa spet hladno. Kako se ne bi prehladila???


Ni komentarjev:
Objavite komentar