Obisk pri Ljubotovi mami
Ob sobotah, ko ati dela, imava z Nejo čas, da obiščeva babico v bloku. Tako se vsakič odpraviva k njej in od tam na kakšen obisk ali sprehod. Prejšnjo soboto smo se odpravile v kraje nad Bresternico, kjer smo preživele čudovito dopoldne.
Neja je uživala ob vseh živalih, ki jih ima gospa. Hranila jih je in občudovala. Kar ni se mogla nagledati pujsa, kokoši in muc. 
Gospa ji je dala brikete in koruzo in Neja je imela za cel dopoldan dela. 
Ko smo se vrnile v blok, je od utrujenosti kar hitro zaspala...in še danes ve, kaj vse je videla.


Ni komentarjev:
Objavite komentar