četrtek, 7. september 2006

Obisk pri Lani

V soboto sva se z babico odpravili v Velenje na prvi obisk k Nejini mrzli sestrični Lani, ki je ravno dopolnila 4 mesece.

Lana se je rodila 2. maja 2006 Gorazdu in Mateji. Gorazd je moj bratranec in tako je Lana Nejina mrzla sestrična ali nekaj takega. Sicer sem se odločila, da bo kar sestrična, saj glede na to, da sva z Edijem edinca, Neja ne bo imela pravih bratrancev in sestričn.

Lana je zelo lepa punčka in je tudi zelo pridna. Vsi jo imajo izredno radi. Je pa cel ati :) Sicer pa ugotavljam, da so vse punčke preveč podobne očetom...Mogoče zato, da ni svoma :))

Neja je tako cel dopoldan preživela v Velenju, ob odhodu smo preiskale še velenjski "paka" (Interspar) in v avtu je zaspala v treh sekundah. Privezala sem jo v sedež, speljala, Neja je rekla "Mama..." Sem ji dala dudo in v naslednjem trenutku je spala... Niti do table za konec Velenja ni zdržala. No...potem je nadaljnje 3 ure spala...tudi potem, ko sem jo prestavila v posteljo.

P.S.: Na žalost nimam nobene slikice male Lane, ker so se izpraznile baterije v fotoaparatu. Bom naslednjič kaj prilimala.


No...tukaj je obljubljena sličica:


Ni komentarjev: