petek, 8. september 2006

Ni dobo

No...evo. Pa se je začelo.

Neja je prvič povedala, da nekaj ni dobro. In si že predstavljam, da bom to slišala večkrat na dan.

In kaj ni bilo dobro?

Že dva dni se je Neja kar naprej prijemala za ritko in pravila, da jo boli. Hkrati pa že dva dni ni akala... In seveda jaz in babica sprobava vsa mogoča domača zdravila, od sladkih kamilic do slivovega soka. Včeraj sem ji iz suhih sliv skuhala kompot, ga fajn sladkala, ohladila in sok nalila v stekleničko. Potem smo šli v paka in sem mislila, da ga bo v avtu spila, ker v avtu res veliko spije.

In...se peljemo domov, ji dam flašo...naredi 6 požirkov in reče: "Ni dobo! Ja..itak

Ni komentarjev: