petek, 1. september 2006

Špasfest v Mariboru

V Mariboru se v tem tednu dogaja Špasfest. To je festival, kjer je prikazano srednjeveško življenje, pripravili pa so tudi pester program za otroke.

S kolegico Jasno sva se odločili, da svoje otroke peljeva gledat lutkovno predstavo Obuti maček. A ker sva bili prepozni, zaradi gneče nismo videli predstave. Zato smo se vsi štirje odpravili k Štajercu na kavo. Tam imajo luškan igralni parkec, kjer sta Neja in Nik malce skakala po igralih.



Pa še ena luštna slikca:



Aja...na tej slikci je Neja hotela dati Niku lubčka...Pa ni bil najbolj navdušen. Hmmm...

Ni komentarjev: