Božična jelka je postavljena
Včeraj si je mamica vzela prosto popoldne in smo končno postavili božično smrekico in jo opremili z vsemi lučkami in okraski.
Neja je malo pomagala, večino časa pa je preživela ob odvijanju okrasnih paketkov na verigi za smrekico. in potem tresla koščke stiropora po hodniku. Potem je še uživala ob preganjanju Nunuja (sesalca) po dnevni sobi, ko smo morali še vse posesati.
Neja je malo pomagala, večino časa pa je preživela ob odvijanju okrasnih paketkov na verigi za smrekico. in potem tresla koščke stiropora po hodniku. Potem je še uživala ob preganjanju Nunuja (sesalca) po dnevni sobi, ko smo morali še vse posesati.



Ni komentarjev:
Objavite komentar