sreda, 6. december 2006

Miklavž in Parkelj

Po telovadbi smo obiskale Miklavža v Planetu Tuš.

Neja se ga je najprej bala, zato smo se malce vozile po tekočih stopnicah in Miklavža opazovale iz varne razdalje - vrha stopnic. Ko se je gneča malce razšla, smo prišle bliže in najprej pogledale Parklja, ki je imel roge in je Neja rekla, da je "Iki gjdi bik." Ampak ta veliki, grdi bik, ji je dal žemljo (pečenega parklja) in potem je bil priden bik.

Skočile smo še do Miklavža in ga poprosile za poziranje in tako je nastala tale slikca...Zelo na hitro, ker ni bilo veliko časa, saj se je Neja obračala kot vrtavka.


Potem smo si spet ogledale Parklja, ki je Nejo pobožal po ličku in potem sem jo v joku odnesla stran. Medtem je ponavljala: "Neja ge k babi boka. Dijo iki bik. Pa pa. Piden bodi." :))

Ni komentarjev: