ponedeljek, 4. december 2006

Pri dediju boka

V soboto sva šli na pokopališče dediju prižgat svečko, ker je bila obletnica. 12 let.
Neja se je opicanila in skupaj sva odšli.

In pikica je rekla: "Grem zgat sečo dediju boka. Dedi tam aja."

Ni komentarjev: