skip to main
|
skip to sidebar
ponedeljek, 4. december 2006
Pri dediju boka
V soboto sva šli na pokopališče dediju prižgat svečko, ker je bila obletnica. 12 let.
Neja se je opicanila in skupaj sva odšli.
In pikica je rekla:
"Grem zgat sečo dediju boka. Dedi tam aja."
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
O avtorici bloga
N in N
Mamica in Neja
Ogled mojega celotnega profila
Podpora
Mali so-blogerji
Moje ustvarjanje
Jasna in Nik
Doživljanje starševstva - Sara
Fiš in Luna
Freycha - Dita
Zvesta - Izak
Mami 3 pubeci
Ayaluna - Liam
A new life - Ela
Mina Kranjc
Zaspanki Sara in Petra
Zajčki - Vasja in Kajetan
Teni - Teja in Nika
Gaby - Jakob in Ema
Prejšnji vpisi
►
2008
(6)
►
februar
(1)
►
januar
(5)
►
2007
(104)
►
december
(11)
►
november
(11)
►
oktober
(8)
►
september
(9)
►
avgust
(11)
►
julij
(8)
►
junij
(6)
►
maj
(10)
►
april
(9)
►
marec
(7)
►
februar
(6)
►
januar
(8)
▼
2006
(69)
▼
december
(11)
Bolan Božič
Kak to ati dela?
Božična jelka je postavljena
Božična peka
Nekaj Nejinih stavkov
Mamica
Star party girl
Miklavž in Parkelj
Telovadba
Prva adventna nedelja
Pri dediju boka
►
november
(12)
►
oktober
(9)
►
september
(10)
►
avgust
(11)
►
julij
(16)
Oznake
Dogaja se...
(97)
Praznično...
(28)
Razvoj
(28)
Potepanja
(23)
Mami
(8)
Neja bolana
(8)
Vrtec
(8)
Blog
(3)
Ni komentarjev:
Objavite komentar